infakt logo

Program do wystawiania faktur - Infakt

Infakt.pl to program do wystawiania faktur online, który oszczędza czas i pozwala na szybsze otrzymywanie płatności od klientów.

Profesjonalne faktury

faktury Głównym zadaniem programu Infakt.pl jest proste i szybkie tworzeniu faktur. Gotowe faktury można od razu wydrukować lub wysłać e-mailem.


Baza klientów

Baza klientów Program Infakt.pl gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność danych klientów użytkownika. Dane te użytkownik może również w łatwy sposób przeszukiwać.

Zdefiniowane faktury

Baza klientów Program Infakt.pl automatyzuje powtarzalne czynności związane z tworzeniem faktur, co oszczędza czas i zapobiega błędom. Zdefiniowane faktury w maksymalny sposób upraszczają wielokrotne wystawianie podobnej faktury.

Płatności

Baza klientów Infakt.pl wyręcza użytkownika w kontrolowaniu statusów faktur, sygnalizując konieczność wysyłania przypomnień w przypadku klientów, którzy przekroczyli termin płatności i umożliwiając wysyłanie podziękowań za zapłacone faktury.

Dla kogo jest Infakt.pl?

Infakt.pl jest przeznaczony dla wszystkich, którzy potrzebują wystawiać faktury swoim kontrahentom za produkty lub usługi, które sprzedali. Jest to doskonałe narzędzie dla małych przedsiębiorców i firm sprzedających na Allegro.

O produkcie

Infakt.pl jest to przejrzysta i elegancka aplikacja, która może być używana pod takimi przeglądarkami jak: Firefox, Safari czy Internet Explorer 6.0.

Przegląd

PRZEGLĄD to indywidualna strona startowa użytkownika Infakt.pl, do której tylko on ma dostęp. PRZEGLĄD podsumowuje najważniejsze informacje: o fakturach przygotowanych do wystawienia, fakturach z przekroczonym terminem płatności, fakturach do zapłaty oraz fakturach oznaczonych jako zapłacone.

Baza klientów

Wystawianie faktur

WYSTAWIANIE FAKTUR służy prostemu i szybkiemu tworzeniu faktury, z wykorzystaniem danych wcześniej wprowadzonych do programu. Gotową fakturę można od razu wydrukować lub wysłać e-mailem.

Baza klientów

Wyszukiwanie faktur

WYSZUKIWANIE FAKTUR służy odnajdywaniu faktur utworzonych w Infakt.pl wg następujących kryteriów: data wystawienia, kwota, status faktury ("szkic", "wysłana", "zapłacona" lub "wydrukowana").

Baza klientów

Klienci

W opcji KLIENCI użytkownik zapisuje dane nowych klientów, przegląda listy już dodanych klientów, wyszukuje klientów (po nazwie firmy, numerze NIP, nazwisku przedstawiciela lub numerze telefonu) oraz przegląda faktury wybranego klienta poprzez "Archiwum".

Baza klientówZdefiniowane faktury

Regularne wystawianie podobnych faktur jest w Infakt.pl w dużym stopniu zautomatyzowane, dzięki opcji ZDEFINIOWANE FAKTURY. Wystarczy raz utworzyć zdefiniowaną fakturę z określoną nazwą usługi lub produktu, z/bez wybranego klienta i korzystać z niej wielokrotnie oszczędzając czas.

Baza klientów

Przypomnienia

Infakt.pl wyręcza użytkownika w kontrolowaniu statusu faktur, automatycznie informując o przekroczeniu terminu płatności przez danego klienta, a także umożliwia wysyłanie przypomnień oraz podziękowań za już zapłacone faktury.

Baza klientów

Profesjonalnie wydrukowane faktury

W programie Infakt.pl wszystkie wydrukowane faktury są przejrzyste i estetyczne. Opis usługi lub produktu zawiera następujące dane: Lp., Nazwa, PKWiU, Ilość, J.m., Cena netto, Wartość netto, Stawka VAT, Kwota VAT, Wartość brutto.

Baza klientów

Nasi zadowoleni klienci

Testowałam różne rozwiązania, ale dopiero Infakt.pl okazał się tą aplikacją, której używam z przyjemnością.

LESZEK SZYMAŃSKI, Energint, Krosno

Odkąd zacząłem korzystać z Infakt.pl wystawianie faktur jest dla mnie równie proste co np. wysłanie e-maila.

WITOLD MARKIEWICZ, Firma Wit-Mar, Wrocanka

Cenię sobie Infakt.pl, bo bezbłędnie wykonuje dokładnie to, czego od niego oczekuję.

DANIEL LIBNER, Usługi Transportowe, Głowienka

Infakt.pl przekonał mnie do wystawiania faktur właśnie w ten sposób. Świetna robota!

GRZEGORZ HEJNAR, Kosmetyka Samochodowa, Korczyna

załóż konto w infakt.pl